تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان :بزرگترین خطر در شرایط كنونی ترك امر به معروف و نهی از منكر است
ما سرباز وطنیم

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان :بزرگترین خطر در شرایط كنونی ترك امر به معروف و نهی از منكر است

دوشنبه 10 مرداد 1390 10:10 ب.ظ

نویسنده : سربازی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر سیستان و بلوچستان گفت: بزرگترین خطری كه در شرایط كنونی جامعه اسلامی را تهدید می كند، ترك فریضه امر به معروف و نهی از منكر است.

به گزارش ایرنا سردار 'حبیب الله لك زایی' روز دوشنبه در جلسه مدیران، معاونان وكارشناسان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منكر شهرستان سرباز افزود: اگر همه ما به فریضه امر به معروف و نهی از منكر توجه كنیم و وظیفه خودمان را به عنوان یك مسلمان انجام دهیم دیگر نیازی به برگزاری راهپیمایی حجاب و سایر اقدامات پیشگیرانه نیست.
وی از آموزش به عنوان مهمترین بحث در مقوله امر به معروف و نهی از منكر یادكرد و گفت: تا زمانی كه گروههای تذكر لسانی آموزش های لازم را نبینند امكان اجرای امر به معروف و نهی از منكر صحیح در جامعه فراهم نمی شود.
لك زایی با اشاره به تاكید خداوند متعال و ائمه دین بر توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منكر ، تاكید كرد: در این زمینه هیچ تعارض و اختلافی دربین فرق و مذاهب اسلامی وجود ندارد و همه باید با حفظ وحدت رویه و انسجام عمل سعی كنیم در اجرای هرچه صحیح تر این اصل حیاتی در جامعه همت و تلاش داشته باشیم.
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اضافه كرد: با توجه به فرهنگ غنی مردم استان، تعارض بین فرق اسلامی در این منطقه بسیار كم است.
لكزایی با اشاره به برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی برای دبیران ستاد احیای امر به معروف و نهی از منكر بر برگزاری هر چه بهتر و منظم تر این جلسات به منظور حصول نتیجه مطلوب تاكید كرد .
در این نشست حجت الاسلام 'علی اصغر كمالی پور' امام جمعه و رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منكر و ' محمد میهنی ' فرماندار شهرستان سرباز بر فراگیر شدن فرهنگ فریضه امر به معروف و نهی از منكر و اجرای صحیح آن در جامعه بویژه در ماه مبارك رمضان تاكید كردند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 مرداد 1390 10:12 ب.ظ