تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - فرماندارسربازتامین نیروی انسانی ادارات ثبت احوال شهرستان راخواستارشد .
ما سرباز وطنیم

فرماندارسربازتامین نیروی انسانی ادارات ثبت احوال شهرستان راخواستارشد .

دوشنبه 10 مرداد 1390 10:13 ب.ظ

نویسنده : سربازی

یه گزارش ایرنا، 'محمد میهنی' روز دوشنبه در نشست ثبت وقایع حیاتی این شهرستان كه با حضور معاون اداره كل ثبت احوال استان و مسوولان محلی برگزار شد، از شناسنامه به عنوان معتبرترین سند هویت هر فرد ایرانی نام برد كه باید در حفظ و نگهداری آن كوشا بود.
وی اظهار داشت: اگر شخصی سال های سال در كشور ایران زندگی كرده باشد تا زمانی كه موفق به اخذ شناسنامه قانونی از ثبت احوال و اثبات هویت خویش نشود، به عنوان شهروند ایرانی به رسمیت شناخته نخواهد شد.
فرماندار سرباز از ثبت احوال به عنوان نهادی حاكمیتی نام برد و گفت: با توجه به اینكه نظام اسلامی دارای دشمنان زیادی است لذا باید مواظب باشیم كه خدشه ای به اسناد هویتی آن وارد نشود.
میهنی افزود: آگاهی و قانون مداری اصل مهمی است كه در دستگاههای حاكمیتی بویژه در ثبت احوال باید رعایت تا از هر گونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود.
رییس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان سرباز حفظ قداست و هویت هر ایرانی را از اهم وظایف ثبت احوال عنوان كرد و گفت: با توجه به مرزی بودن شهرستان سرباز، دقت و حساسیت در احراز هویت اشخاص و صدور اسناد هویتی امری طبیعی و ضروری است.
در این نشست همچنین 'رضا راحت دهمرده' معاون حقوقی و سجلی اداره كل ثبت احوال استان گفت: با تلاش دست اندركاران، اداره ثبت احوال سیستان و بلوچستان سال گذشته در ثبت وقایع چهارگانه حیاتی رتبه چهارم كشور را بدست آورد.
در پایان این نشست 'انور وقیعی ' و ' علیرضا قلندر زهی ' به ترتیب به عنوان مدیران جدید اداره ثبت احوال راسك و نمایندگی ثبت احوال بخش سرباز معرفی شدند و از زحمات مدیران سابق قدردانی شد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 مرداد 1390 09:59 ب.ظ