تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - پنج سارق مسلح یك اتوبوس در سرباز كمتر از 24 ساعت دستگیر شدند
ما سرباز وطنیم

پنج سارق مسلح یك اتوبوس در سرباز كمتر از 24 ساعت دستگیر شدند

سه شنبه 11 مرداد 1390 07:57 ب.ظ

نویسنده : سربازی

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بدنبال سرقت مسلحانه از یك دستگاه اتوبوس مسافربری در مسیر سرباز به چابهار پلیس شهرستان سرباز در كمتر از 24 ساعت پنج سارق مسلح را دستگیر كرد.

به گزارش ایرنا از مركز اطلاع رسانی پلیس، سردار 'حمید فهیمی راد' روز سه شنبه افزود: بامداد روز گذشته یك دستگاه اتوبوس مسافربری كه از ایرانشهر عازم شهرستان چابهار بود در مسیر توسط سارقان مسلح متوقف و مقداری از وجوه نقدی مسافران مورد سرقت قرار گرفت.
وی گفت: بدنبال این حادثه بلافاصله فرماندهی انتظامی شهرستان سرباز تحقیقات گسترده ای را به منظور شناسایی و دستگیری سارقان مسلح آغاز كرد.
فرمانده انتظامی استان بیان داشت: ماموران انتظامی سرباز با همكاری قرارگاه شهید فولادی و اداره اطلاعات این شهرستان موفق شدند در كمتر از 24 ساعت محل اختفای سارقان را شناسایی و در یك عملیات مشترك و غافلگیرانه پنج سارق مسلح كه در این حادثه شركت داشتند، را دستگیر كنند.
وی افزود: در این عملیات بیش از 40 میلیون ریال وجوه كه از مسافران سرقت شده بود به همراه دو قبضه سلاح جنگی، دو قبضه چاقو و قمه، مقدار 22 كیلو و 446 گرم تریاك و هروئین و یك دستگاه خودرو كه سارقان از آن برای سرقت استفاده كرده بودند كشف و ضبط شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 مرداد 1390 10:11 ب.ظ