تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - فرماندار سرباز: وظیفه خبرنگار انعكاس اخبار بدور از هر گونه گرایش سیاسی است .
ما سرباز وطنیم

فرماندار سرباز: وظیفه خبرنگار انعكاس اخبار بدور از هر گونه گرایش سیاسی است .

چهارشنبه 19 مرداد 1390 12:39 ب.ظ

نویسنده : سربازی

'محمد میهنی' روز سه شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سرباز ضمن تبریك روز خبرنگار افزود: اطلاع رسانی صحیح، شفاف و به موقع، پرهیز از هر گونه گرایشات جناحی، قومی و مذهبی و رعایت بی طرفی كامل در انعكاس اخبار و رخدادها از شاخصه های اصلی یك خبرنگار متعهد و وظیفه شناس است.
وی گفت: امروز غول های خبر پراكنی غرب نظیر بی بی سی، سی ان ان و بسیاری از خبرگزاری های دیگر در پی استعمار و استثمار عرصه خبر و اطلاع رسانی در دنیا و خصوصا در جهان اسلام هستند.
فرماندار سرباز تصریح كرد: رعایت امانت داری در گزارش رخدادها و صداقت در وقایع نگاری باعث شده است كه بسیاری از مردم دنیا و جهان غرب به رسانه ها و خبرگزاری های كشور ایران رجوع كنند كه این امر از افتخارات خبرنگاران این مرز و بوم محسوب می شود.
وی با اشاره به نقش بسیار پررنگ خبرنگاران در معرفی شهرستان جدیدالتاسیس سرباز به مردم كشور و حتی جهان گفت: امروز در سایه تلاش این سربازان اطلاع رسانی قابلیت های ویژه و پتانسیل های موجود این شهرستان در بخش های مختلف به هم میهنان معرفی شده است ولی هنوز هم جای كار دارد.
به گزارش ایرنا، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرباز نیز در این مراسم با اشاره به سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار گفت: شهید صارمی نمونه كامل یك خبرنگار متعهد و وظیفه شناس ایرانی بود كه برای انعكاس اخبار كشور افغانستان و اطلاع جهانیان از ظلم و اجحافی كه در حق مردم مظلوم آن كشور می شود جان خویش را فدا كرد.
'محمدنعیم باركزائی' افزود: امروز وظیفه خبرنگاران این مرز و بوم ادامه راه شهید صارمی و تاسی از راه و روش آن شهید عزیز است.
به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از زحمات خبرنگاران جراید، رسانه ها و خبرگزاری های شهرستان سرباز تجلیل به عمل آمد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 مرداد 1390 10:07 ب.ظ