تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - فرماندار سرباز: رسالت امروز خبرنگاران در ایران از هر زمان دیگری سنگین تر است .
ما سرباز وطنیم

فرماندار سرباز: رسالت امروز خبرنگاران در ایران از هر زمان دیگری سنگین تر است .

چهارشنبه 19 مرداد 1390 12:44 ب.ظ

نویسنده : سربازی

'محمد میهنی ' روز یكشنبه در آستانه روز خبرنگار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خبر به عنوان امانتی بزرگ در اختیار خبرنگاران است كه باید با حفظ و امانت داری كامل به مخاطبان و مردم منتقل شود.
وی با اشاره به شرایط كنونی دنیا و موقعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان گفت: دشمنان با ابزارهای تبلیغاتی خود در تلاشند تا چهره ای خطرناك و ضد بشری از ایران اسلامی ارائه كنند.
فرماندار سرباز تاكید كرد: لذا وظیفه خبرنگاران پر تلاش این مرز و بوم است تا در زمینه خنثی سازی این دسیسه ها و رساندن پیام صلح و انسان دوستی و معرفی فرهنگ متعالی ایرانی و اسلامی به جهانیان بیش از پیش فعالیت داشته باشند.
وی از خبرنگار به عنوان چشم و گوش نظام و ملت یاد كرد و گفت: خبرنگاران در كنار انعكاس اخبار و اقدامات انجام شده توسط نظام و مسوولان امر باید كاستی ها را نیز گوشزد كنند تا در زمینه رفع آنها در زمان مقتضی اقدام شود.
میهنی از شهامت، شجاعت و امانت داری به عنوان مهمترین خصایص یك خبرنگار نام برد و افزود: انعكاس رخدادها به شكل واقعی و احساس مسوولیت در قبال مسائل مهم روز و اطلاع رسانی به موقع برای آگاهی رسانی عمومی از مهمترین مسائلی است كه یك خبرنگار باید همیشه مد نظر خویش قرار دهد.
فرماندار شهرستان سرباز با اشاره به اینكه امروز دست های پنهانی در كارند تا ایران و در راس آن دولت خدمتگزار را ناكار آمد جلوه دهند گفت: در این برهه حساس وظیفه یك خبرنگار معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وفادار به اصول خبر رسانی حرفه ای انعكاس اقدامات صادقانه دولت و مسوولان به منظور تنویر افكار عمومی است.
وی اظهار داشت: امسال مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به منظور تجلیل فعالان عرصه خبر و اصحاب اطلاع رسانی شهرستان با حضور مردم و مسوولان بشكل مطلوب برگزار خواهد شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 مرداد 1390 10:07 ب.ظ