تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - فرماندار سرباز:400 میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی به شهرستان سرباز اختصاص یافت .
ما سرباز وطنیم

فرماندار سرباز:400 میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی به شهرستان سرباز اختصاص یافت .

چهارشنبه 19 مرداد 1390 12:53 ب.ظ

نویسنده : سربازی

به گزارش ایرنا، 'محمد میهنی' روز یكشنبه در نشست كمیته اشتغال این شهرستان افزود: این اعتبارات از محل مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به استان سیستان و بلوچستان به این شهرستان تخصیص یافته است و تا پایان امسال باید به طور كامل جذب شود.
وی تعهد اشتغال امسال این شهرستان را دو هزار و 541 فرصت شغلی ذكر كرد و افزود: اشتغال ایجاد شده در چهار ماه نخست امسال مطابق با برنامه ریزی انجام گرفته برمبنای تعهد اشتغالزایی امسال این شهرستان نبوده است.
فرماندار سرباز بدون ذكر آمار اشتغال ایجاد شده امسال تاكنون، گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته برای سال جاری به طور متوسط باید هر ماه 212 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد شود و تا پایان شهریور ماه اشتغال ایجاد شده به هزار و 250 شغل برسد.
میهنی اظهار داشت: برای پرداخت تسهیلات به بنگاههای اقتصادی زودبازده از سوی بانك های عامل هیچ مشكلی وجود ندارد و متقاضیان می توانند با ارائه طرهای توجیهی از این تسهیلات استفاده كنند.
وی از دستگاههای متولی اشتغالزایی خواست نسبت به شناسایی و معرفی متقاضیان و راهنمایی آنان در تهیه طرحهای توجیهی اقدامات لازم را انجام دهند.
سرپرست اداره كار و امور اجتماعی و دبیر كمیته اشتغال شهرستان سرباز نیز در این نشست گفت: از ابتدای امسال تاكنون 432 فرصت شغل در شهرستان سرباز ایجاد و در سامانه مربوطه شورای عالی اشتغال ثبت شده است.
'احمد جمشیدزهی' افزود: اختلال در شبكه اینترنت باعث بروز مشكل در ثبت و رصد اطلاعات مربوط در سامانه مذكور شده كه علی رغم پیگیری ها، مشخص شد رفع این مشكل از توان مجموعه اداری شهرستان و استان خارج است.
وی با اشاره به ظرفیت های موجود در بخش های كشاورزی و تجارت این شهرستان گفت: راه اندازی تعاونی در بخش های مذكور یكی از موثرترین راههای ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان مرزی سرباز است كه در این زمینه بانك ها باید همكاری نزدیك تری با متقاضیان در زمینه پرداخت تسهیلات داشته باشند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 مرداد 1390 10:06 ب.ظ