تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - طغیان رودخانه سرباز به تاسیسات زیربنایی توابع راسك خسارت وارد كرد
ما سرباز وطنیم

طغیان رودخانه سرباز به تاسیسات زیربنایی توابع راسك خسارت وارد كرد

سه شنبه 25 مرداد 1390 08:55 ب.ظ

نویسنده : سربازی

مدیركل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طغیان رودخانه سرباز بر اثر بارندگی های اخیر به تاسیسات زیربنایی، راه های ارتباطی و شبكه برق برخی مناطق تابعه این شهرستان خسارت وارد كرد.

'حجتعلی شایانفر' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای دیروز همزمان دو وضعیت توفان و بارندگی در منطقه سرباز به وقوع پیوست و موجب وارد آمدن خسارات به تاسیسات زیربنایی توابع این شهرستان شد.
وی گفت: در آشار، مچكور و پیردان واقع در منطقه عمومی شهرستان سرباز بر اثر بارندگی های روز گذشته كه 28 میلیمتر گزارش شده است تیرهای برق دچار شكستگی و در نتیجه آن برق این مناطق قطع شد.
مدیركل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با تلاش كاركنان اداره برق شهرستان سرباز تا ساعت 5/2 بامداد بخش اعظم مشكل قطعی برق رفع شد.
وی افزود: تعدادی از راه های روستایی در مسیر رودخانه سرباز نیز بر اثر طغیان رودخانه مسدود شده بودند كه اكنون با تلاش كاركنان اداره راه و ترابری تمام راه های اصلی و فرعی این شهرستان باز است.
شایانفر گفت: تاكنون خوشبختانه بر اثر این بارندگی ها تلفات جانی گزارش نشده اما تاسیسات زیربنایی، راه ها و شبكه برق و محصول خرمای سر درختی كشاورزان توابع این شهرستان دچار خساراتی شده است.
وی تصریح كرد: برآورد ارزش ریالی خسارات وارده در مناطق آسیب دیده شهرستان سرباز در دست بررسی است.
مدیركل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بیشتر بارندگی های چند روز گذشته به صورت پراكنده، موقتی و رگباری بوده و شهرستان های نیكشهر و سرباز و تاحدودی ایرانشهر و زابلی را در بر گرفته است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -