تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - شهادت امام علی(ع) در محراب نشانه عظمت مقام معنوی ایشان است
ما سرباز وطنیم

شهادت امام علی(ع) در محراب نشانه عظمت مقام معنوی ایشان است

شنبه 29 مرداد 1390 10:24 ب.ظ

نویسنده : سربازی

امام جمعه سرباز گفت: ولادت با سعادت امام علی (ع) در كعبه و ضربت خوردن ایشان در محراب و شهادتشان در لیالی قدر نشان دهنده عظمت شخصیت و مقام الهی و معنوی ایشان است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام 'علی اصغر كمالی پور' در جمع نمازگزاران روزه دار شهر راسك مركز شهرستان سرباز افزود: امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام شخصیت بی بدیلی است كه از همان نخستین لحظات دعوت رسول مكرم اسلام (ص) به دین مبین اسلام ایمان آوردند و تا پایان عمر شریفشان لحظه ای دست از دفاع از ارزشهای دینی بر نداشتند.
وی با اشاره به جایگاه این امام همام (ع) در همه مذاهب و فرق اسلامی گفت: مولی الموحدین مورد قبول و احترام همه مذاهب و فرق اسلامی و حتی بسیاری از فرق و ادیان غیر اسلامی است.
كمالی پور گفت: شیر خدا (ع) همواره در حساس ترین لحظات تاریخ اسلام همچون هجرت پیامبر(ص) به مدینه و غزوات بدر، احد، خندق و فتح خیبر با جانفشانی، ایثار، شهامت و شجاعت برگهای زرینی را برای اسلام و مسلمین رقم زدند.
امام جمعه سرباز تصریح كرد: امروز اگر مسلمانان و دنیای اسلام، خواهان بازیابی مجد و عظمت اسلام ناب محمدی (ص)است راهی جز تبعیت از سیره امیر المومنین(ع) و بازشناسی شخصیت والا و الهی ایشان ندارد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -