تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان سرباز - تعدادخانه های بهداشت فعال شهرستان سرباز به 90 واحد افزایش می یابد
ما سرباز وطنیم

تعدادخانه های بهداشت فعال شهرستان سرباز به 90 واحد افزایش می یابد

سه شنبه 29 شهریور 1390 12:01 ب.ظ

نویسنده : سربازی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی زاهدان و رییس مركز بهداشت سیستان و بلوچستان گفت: با توجهات ویژه نظام و دولت خدمتگزار تا پایان امسال مجموع خانه های بهداشت فعال در شهرستان سرباز به 90 باب افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایرنا، دكتر سید 'محمد مهدی طباطبایی ' روز یكشنبه در جمع كاركنان شبكه بهداشت و درمان شهرستان سرباز افزود: به علت پراكندگی و وسعت روستاهای این شهرستان و به منظور ساخت، تعمیر و تجهیز فضاهای بهداشتی آن امسال از محل اعتبارات تملك دارایی های سرمایه ای توجه ویژه به این شهرستان محروم می شود.
وی اظهار داشت: در همین راستا تا پایان سال 90 تعداد خانه های بهداشت فعال شهرستان از 84 باب فعلی به 90 باب افزایش خواهد یافت.
رییس مركز بهداشت استان با اشاره به مرزی بودن شهرستان سرباز تصریح كرد: شیوع بیماری های همه گیر و ورود بیمارهای مسری از طریق مرز پاكستان خطری است كه همیشه متوجه مردم منطقه و به تبع آن سراسر كشور است.
وی تاكید كرد: برای مصونیت از این خطر هوشیاری و اقدام به موقع كاركنان، كارشناسان و پزشكان شهرستان با همكاری مردم و سایر بخش ها لازم و ضروری است.
دكتر طباطبایی در سفر به شهرستان سرباز دكتر 'محمد رضا جوادی پارسا ' را به عنوان مدیر جدید شبكه بهداشت و درمان شهرستان سرباز معرفی و از زحمات سرپرست قبلی این شبكه تجلیل به عمل آورد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -